TECHNIK/SPECIALISTA PLC

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti v oblasti řídicích systémů, měření a regulace? Ovládáte angličtinu, chcete ji aktivně využívat a profesně se rozvíjet v úspěšné nadnárodní společnosti, řadící se na přední místa ve svém oboru? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!!

Pracovní náplň

  • evidence dílů řídicích systémů v závodě (především PLC a supervizorských stanic) a návrhy
    plánované obměny komponent nebo jednotlivých celků
  • zpracování preventivní činnosti řídicích systémů (HW, SW, licence)
  • návrh a případně provádí úpravy SW technologických zařízení (především S5 a S7) ke zlepšení
    výrobních parametrů, prodloužení životnosti zařízení, úspory energií atd.
  • spolupráce s dodavateli technologických zařízení při plánovaných i neplánovaných opravách a implementacích nových celků
  • návrhy zlepšování technické úrovně zařízení v provozech
  • podílení se na pravidelné údržbě oddělení řídicích systémů a pohotovosti údržby řídicích systémů

Co požadujeme?

  • min. SŠ technického směru (ideálně v elektro oboru)
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • kvalifikační zkoušku z vyhlášky 50/1978 Sb. § 6
  • znalost programovacího prostředí S5, S7, WinCC, měření a regulace a řídicích systémů
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • znalost MS Word, Excel a čtení technické dokumentace
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení včetně 13. a 14. platu a ročního bonusu
  • pracovní poměr na dobu NEURČITOU
  • telefon k soukromým účelům
  • 5 dní dovolené navíc, 3 dny sick days
  • příspěvky na stravu, penzijní připojištění, životní pojištění, dovolenou a zdravotní či kulturní aktivity
  • pracoviště v okrese Teplice