SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (AJ/NJ)

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl s působností v rámci celého světa rozšiřuje tým na oddělení kvality pro svůj výrobní závod v Plzni.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění vzorkování dle požadavků zákazníka
  • Zadávání vzorkování na internetové zákaznické portály
  • Spolupráce na tvorbě příslušné dokumentace
  • Komunikace s centrálou v Německu
  • Kooperace a provádění auditů výrobků a vystavování zprávy z těchto auditů
  • Podpora a spolupráce při provádění dalších externích i interních auditů
  • Spolupráce na rekvalifikaci výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost nástrojů řízení jakosti a norem ISO TS 16949
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Flexibilitu, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Perspektivní příležitost v zavedené německé společnosti s více jak 10letou tradicí v ČR
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy

  • Pracoviště v Plzni (jižní část)