METODIK VÝVOJE SPICE

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Pohybujete se v metodologii SPICE? Rád/a organizujete požadavky na vývoj softwaru. Chcete používat anglický jazyk a práce v mezinárodním týmu Vás láká? Mezinárodní společnost, která se stará o Vaši bezpečnost na cestách, hledá právě Vás.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    V čem se u nás můžete realizovat:
  • Zajištění metodiky vývoje SPICE
  • Analýza a správa požadavků na vyvíjený software
  • Vytváření a dohlížení na kvalitu dokumentace
  • Práce s Automotive Software Standards ISO 26262

Co požadujeme?

    Co bychom od Vás chtěli:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti řízení vývoje softwaru
  • Znalost metodiky SPICE a norem automobilového průmyslu
  • Zkušenost s nástrojem IBM DOORS
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

    Co Vám můžeme nabídnout:
  • Špičkové pracoviště mezinárodní společnosti s možností vycestovat na zahraniční pracovní cesty
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5h
  • Výběr z několika chutných jídel každý den
  • Relax room, protože nejlepší nápady má odpočatá mysl
  • Můžete si zatančit na firemním plese nebo přivést svoji rodinu na Family days
  • 25 dní dovolené a extra volné dny, které strávíte s rodinou při významných událostech

  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.