HLAVNÍ TVÁŘ ZNAČKY – OBLAST POTRAVINÁŘSTVÍ

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jsi to ty, kdo stojíš u zrodu nových myšlenek? Tato firma ti je pomůže zrealizovat!

Jste zkušení markeťáci a ve světě marketingu jste jako ryba ve vodě? Máte za sebou řadu úspěšných projektů, kterými se můžete pochlubit? Rádi koordinujete tým a umíte je motivovat ke kýženému cíli? Ovládáte perfektně češtinu, mluvíte dobře německy a chcete se uplatnit ve firmě, která má kolektiv lidí se srdcem na pravém místě?

Potom je tato pracovní výzva pro Vás tou pravou!

HLAVNÍ TVÁŘ ZNAČKY – OBLAST POTRAVINÁŘSTVÍ (od 40 000 Kč)

Co Vás čeká:

  • řízení zaběhnutého marketingového oddělení
  • práce na dalším zviditelnění značky na českém trhu
  • kontrola vytvořených materiálů před jejich uveřejněním
  • aktivní prezentace společnosti na sociálních sítích
  • prostor pro vymýšlení nápadů, které zajistí vyšší návštěvnost v naší společnosti

Co od Vás čekáme:

  • VŠ vzdělání v oblasti marketingu by byla značka ideál, ale víc nás zajímá, co umíte
  • komunikativní znalost němčiny – budete využívat denně, hodí se
  • víceletou zkušenost z vedoucí pozice v marketingu
  • chuť a elán dále pracovat na zviditelnění naší značky
  • zkušenosti ze segmentu potravinářství jsou velkým plusem

Co můžete čekat od nás:

  • příjemný a přátelský kolektiv, který u nás není jen frází
  • nové kanceláře, ve kterých se pracuje skoro samo
  • prostor na oběd s kolegy přímo v areálu
  • možnost koupit naše super produkty za výhodnější ceny
  • práci v úrodném jihomoravském kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu