SKLADNÍK – BRNO VENKOV

Neaktivní nabídka

19000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v klidném a čistém prostředí v perspektivní společnosti? Výšky Vám nedělají problém? Jste pracovití a práce rukama Vám není cizí? Chcete za sebou vidět kus odvedené práce? Jste ochotní pracovat ve dvousměnném provozu? Tak mi neváhejte zaslat svůj životopis. Společnost zabývající se výrobou motorů hledá novou posilu do týmu na pozici SKLADNÍK – BRNO VENKOV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příjem, kontrola a skladování materiálu
  • příprava materiálu do výroby
  • aktualizace údajů o zásobách materiálu
  • práce s manipulační technikou pro sklady
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • dobrý zdravotní stav
  • znalost obsluhy manipulačních vozíků VZV
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • platný jeřábnický průkaz – velkou výhodou
  • praxi na podobné pozici vítána

Co nabízíme?

  • práce pro světovou jedničku na trhu
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně
  • příspěvek až 10 000 Kč ročně na zdraví a volný čas
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Brno - venkov