FRONT-END VÝVOJÁŘ V AUTOMOTIVE (27-38.000 Kč)

27000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Hledáte práci na zajímavých projektech ? Rádi se podílíte na vývoji elektronických systémů ? Tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • vývoj front-endu aplikací ovládající funkce automobilu
  • úprava stávajících řešení
  • komunikace s partnery v České republice i zahraničí

Co požadujeme?

  • znalost HTML/CSS
  • výhodou znalost jiného programovacího jazyka
  • JavaScript výhodou
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení (27-38.000 Kč)
  • možnost profesního a osobního růstu
  • pružná pracovní doba
  • moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zvýhodněného pořízení vozu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu