TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO VSTUPNÍ KONTROLU

Neaktivní nabídka

24000 - 29000 Kč

Pracovali byste rádi v oddělení vstupní kontroly pro mezinárodní společnost? Chcete si rozšířit své znalosti a zkušenosti? Potom by právě pro Vás mohla být ideální pozice TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO VSTUPNÍ KONTROLU na Břeclavsku! Silná výrobní společnost s nadnárodní působností hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO VSTUPNÍ KONTROLU (24-29.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • uvolňování dílů a výrobků
  • monitorování a zajištění kvality
  • provádění zkoušek a testů
  • spolupráce při řešení neshod
  • kooperace s výrobou

Co požadujeme?

  • vzdělání technického charakteru
  • praxi v oblasti kontroly kvality
  • zkušenosti s užíváním měřidel
  • znalost anglického nebo německého jazyka uvítáme
  • znalost práce v MS Office

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v silné výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • příspěvky na zdraví a volný čas, firemní akce
  • kurzy jazyka, možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: Břeclavsko