SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., min. §6? Jste zkušený servisní technik od strojů a zabýváte se zejména opravami v oblasti elektroniky? Domluvíte se anglicky a chcete v rámci své pozice cestovat nejen po ČR, SR, ale i do zahraničí? Pokud jste si odpověděl ano, tak mi zašlete svůj životopis a staňte se nedílnou součástí týmu SERVISNÍCH TECHNIKŮ (40-50.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění servisních zásahů u stavební techniky
  • Přímá komunikace se zákazníkem
  • Účast na servisních výjezdech v tuzemsku i zahraničí
  • Vyřizování agendy spojené se reklamačním řízením
  • Analýza příčiny reklamace
  • Úzká spolupráce s ostatními útvary (nákup, zákaznický servis, aj.)

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v elektronice, pneumatice, hydraulice
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., min. §6
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu vycestovat do zahraniční
  • Řidičský průkaz, aktivní řidič podmínkou

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Diety a další finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon
  • Propracovaný systém zaškolení
  • V případě potřeby jazykové vzdělávání

  • Kancelář v Brně, výjezdy po celé ČR, SR a případně do zahraničí