STROJNÍ ELEKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

Máte zkušenost s údržbou CNC/NC strojů a dalších zařízení? Chcete pracovat pro významnou strojírenskou společnost? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 5? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá na Kladensku nového kolegu na pozici: STROJNÍ ELEKTROTECHNIK (28-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění elektrotechnických oprav u strojů, přístrojů a zařízení
  • Instalace nových strojů a technologických celků
  • Komunikace s externími dodavateli techniky zajišťujících odbornou údržbu, prohlídky, revize
  • Komunikace s externími firmami provádějícími odborné měření hluku, prachu atp.
  • Správa několika firemních vozidel

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. minimálně § 5
  • Praxe na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost, odpovědnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • Práce na HPP
  • Odborná školení
  • Firemní akce
  • Podnikové stravování
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!