DISPONENT LOGISTIKY s AJ Mělník

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte praxi v koordinaci logistických procesů ideálně výrobní společnosti? Komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás!! Rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: DISPONENT LOGISTIKY s AJ Mělník (od 30.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu zodpovědného za expedici zboží
  • zpracování objednávek zákazníků
  • efektivní plánování logistických procesů s ohledem na výrobu
  • komunikace s dodavateli
  • dohled nad plynulou nakládkou a vykládkou
  • zajištění přepravy, komunikace s dopravci
  • řešení objednávek, fakturací, reklamací
  • práce v programu SAP

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • alespoň krátkodobou praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • MS Office uživatelskou znalost
  • organizační schopnosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí výrobní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: u Mělníka