SPECIALISTA NÁBORU

Zajímá Tě oblast náboru zaměstnanců a chceš své znalosti dále rozvíjet? Aktuálně hledáme zapáleného kolegu/kolegyni na personální oddělení do mezinárodní strojírenské firmy. Pokud jsi komunikativní typ, který nečeká pouze, až mu bude přidělen úkol, tak nám zašli svůj životopis! SPECIALISTA NÁBORU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání vhodných zaměstnanců
  • Komunikace s kandidáty a organizace výběrových řízení
  • Vedení personální administrativy
  • Spolupráce na zajištění ostatních personálních činností (zaškolení, aj.)
  • Zpracování personálních statistik

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání v oboru
  • Pokročilá znalost práce v MS Office (tvorba tabulek, grafů)
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Zkušenosti z náboru zaměstnanců výhodou
  • Zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní strojírenské společnosti
  • Stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Lokalita: Olomoucký kraj