KONSTRUKTÉR NÁSTROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste vysokoškolák-konstruktér nebo středoškolák s alespoň kratší praxí v konstrukci? Není pro Vás problém působit v prostředí mezinárodní společnosti, kde budete využívat angličtinu? Pracoval jste s kovovým materiálem? Pak jste to Vy, koho hledáme na pozici KONSTRUKTÉR NÁSTROJŮ do Brna! Moderní strojírenská společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR NÁSTROJŮ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • navrhování a konstrukce nástrojů
  • podílení se na zlepšování
  • kooperace s nástrojárnou
  • tvorba výkresové dokumentace
  • komunikace s dodavateli, práce s kovem

Co požadujeme?

  • ukončené VŠ vzdělání, případně SŠ s kratší praxí
  • znalost práce v konstrukčním 2D/3D softwaru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • komunikativního, týmového člověka
  • řidičský průkaz skupiny B uvítáme

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování, kafeterie
  • kurzy jazyka a další odborné vzdělání

  • místo výkonu práce: Brno