JAVA DEVELOPER/ARCHITEKT

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máš pokročilé zkušenosti s programováním v Javě? Hledáš pracovní příležitost s jedinečným oceněním pro zkušené a talentované vývojáře se schopností vést tým? Jsi vizionářem? Nenech si ujít tuto šanci! Přátelská společnost sídlící v Ostravě, kde je spokojenost zaměstnanců a klientů na prvním místě, hledá vhodného kandidáta na pozici: JAVA DEVELOPER/ARCHITEKT

Pracovní náplň

  • Navrhovat nové standarty pro vývojové nástroje a platformy
  • Podílet se na vývoji, testování a podpoře WEB aplikací na 2. úrovni
  • Navrhovat softwarové kódy osvědčených postupů a provádět jejich kontrolu
  • Navrhovat klíčové součástí systému
  • Vhodně komunikovat řešení dalším rolím v týmu

Co požadujeme?

  • Relevantní praxi na pozici Java Front End Developer - zkušenosti s vývojem WEB aplikací
  • VŠ vzdělání - informatika
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním (JAVA, .NET, C#)
    Z znalosti JavaScript, Typescript, SQL a Oracle databáze
  • Výhodou je znalost IT proseců ITIL, CMMI (nebo ekvivalent)

Co nabízíme?

  • Stimulující mzdové ohodnocení
  • Možnost uplatnit svou kreativitu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu, využití Home office
  • Bohatý systém benefitů: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, parkovací místo,...
  • Práci, kterou budeš milovat

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!