TECHNIK VÝVOJE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Disponujete vzděláním technického zaměření? Hovoříte anglickým jazykem? Chcete svou kariéru rozvíjet u stabilní mezinárodní společnosti a účastnit se nejnovějších projektů? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost orientovaná zejména do oblasti výzkumu a vývoje v současnosti rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici: TECHNIK VÝVOJE

Pracovní náplň

  • práce v týmu pracovníků na úseku vývoje
  • práce na jednotlivých zahraničních projektech v oblasti automotive
  • vývoj nových produktů a technologií (návrhy, testování)
  • účast při zavádění technologie do provozu
  • aktivní komunikace se zákazníky – doladění technických detailů
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • reporting vedoucímu oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • schopnost dorozumět se anglicky
  • schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost programů AutoCAD nebo Inventor
  • aktivní a tvůrčí přístup k práci

Co nabízíme?

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • propracovaný program zaškolení
  • možnost využití firemního bytu
  • možnost profesního růstu
  • možnost dalšího odborného vzdělávání (možnost pobytu v Japonsku)

  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.