KONSTRUKTÉR NÁSTROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s konstrukcí lisovacích nástrojů? Chcete pracovat ve společnosti, kde Vám poskytne zázemí a stabilitu? Pak nám zašlete životopis ještě dnes! Stabilní výrobní společnost nyní obsazuje pozici: KONSTRUKTÉR NÁSTROJŮ

Pracovní náplň

  • konstrukce lisovacích nástrojů a přípravků (střižných, tvářících)
  • přizpůsobování nástrojů dle požadavků zákazníků
  • komunikace s dodavateli a ostatními členy technického oddělení
  • zpracovávání příslušné technické dokumentace
  • podpora výroby při předání nových nástrojů do výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • schopnost dorozumět se anglicky
  • praxi v konstrukci lisovacích nástrojů
  • znalosti problematiky tváření kovů za studena
  • znalost 3D programů CATIA nebo SolidWorks

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • finanční bonusy
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.