ZKUŠENÝ VÝZKUMNÍK – MATERIÁLOVÁ CHEMIE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte víceleté zkušenosti z oblasti výzkumu a vývoje nových produktů? Prostředí laboratoře je Vám dobře známé a jste komunikativní a schopní vést samostatně projekt? Bez problému se domluvíte anglicky a rádi byste jazyk využívali každý den? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, potom nám napište, rádi Vám blíže představíme tuto pozici ZKUŠENÝ VÝZKUMNÍK – CHEMIK. Tato pracovní příležitost je pro velikou mezinárodní výrobní společnost, která je zastoupena ve více než 100 zemích světa. Svým zaměstnancům může nabídnout nejen kvalitní zázemí, ale i bohatý balíček benefitů. V případě zájmu se nám ozvěte a ucházejte se o pozici: ZKUŠENÝ VÝZKUMNÍK – CHEMIK (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění celého projektu vývoje nového produktu
  • výzkum a vývoj nových produktů dle požadavků zákazníka
  • testování surovin a nově vyvinutých produktů
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením a technickým servisem
  • dohled na dodržování systému zabezpečení jakosti a HSE

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání se zaměřením na chemické obory (technická chemie, materiálové chemie)
  • pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem PODMÍNKOU
  • víceleté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje
  • systematičnost, flexibilitu, inovativní přístup
  • komunikativnost, systematičnost a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí veliké mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem + 13. plat
  • aktivní využívání angličtiny na denní bázi
  • flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené
  • závodní stravování, firemní akce
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj