TECHNIK LABORATOŘE / KVALITA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti z laboratoře zajišťující kontrolu kvality? Chcete spolupracovat na systému kvality a podílet se na vývojových projektech? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní automotive společnost nyní obsazuje pozici: TECHNIK LABORATOŘE / KVALITA

Pracovní náplň

  • vedení a vyhodnocování činnosti laboratoře
  • reportování, vyhodnocování příslušných indikátorů kvality
  • řízení procesu kalibrace (provádění měření)
  • zpracovávání dokumentace z realizace kontrol a testů
  • podílení se na realizaci 5S auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • schopnost dorozumět se anglicky
  • praktické zkušenosti z laboratoře a znalosti nástrojů kvality
  • znalost SAPu výhodou
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • finanční bonusy (měsíční, roční)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.