OBALOVÝ SPECIALISTA s NJ/AJ

Neaktivní nabídka

až 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti z oblasti logistiky nebo expedice, ovládáte anglický nebo německý jazyk a chcete se profesně rozvíjet v úspěšné nadnárodní společnosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění dostatečného množství obalů pro výrobu a expedici
  • komunikace se zákazníkem
  • kontrola obalových kont a systému evidence
  • koordinace pracovníků skladu zodpovědných za tok obalů a jejich čistotu
  • sledování aktualizací balících předpisů
  • kooperace s oddělením expedice
  • výpomoc při inventurách

Co požadujeme?

  • min. SŠ
  • zkušenosti z logistiky, v obalovém hospodářství velkou výhodou
  • mírně pokročilou znalost němčiny nebo angličtiny
  • uživatelskou znalost PC – MS Office
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • odměny za pravidelnou docházku a pracovní výročí
  • dodatkovou dovolenou dle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování a dojíždění

  • pracoviště Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.