VEDOUCÍ ÚDRŽBY

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s vedením podřízených pracovníků? Jste technicky zaměření, organizačně schopní a máte autoritu? Domluvíte se anglicky a hledáte mezinárodní prostředí výrobní společnosti? Pokud ano, potom nám napište, protože pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost. Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad zkušeného pracovníka na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • vedení týmu technických pracovníků
  • zpracování plánu údržby a jeho realizace
  • zajištění správného chodu strojů a zařízení
  • optimalizace výrobních kapacit
  • dohled nad hospodárným využívání technických zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • rozhodnost a přesvědčovací schopnosti
  • technické myšlení, aktivní a profesionální přístup

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve výrobě mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Pardubický kraj