OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro NÁŘADÍ, region Čechy

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

Jste rozený obchodník? Vyznáte se v oblasti nářadí (vrtáky, šroubováky, vrtačky, pily, řezací a brusné kotouče apod.)? Umíte pracovat samostatně a efektivně si rozvrhnout pracovní činnosti? Pak je tato nabídka určena právě Vám!! Společnost zaměřující se na prodej nářadí menším a středním provozovnám hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro NÁŘADÍ, region Čechy (25-35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • starost o B2B zákazníky ve svěřeném regionu Čechy
  • akvizice nových zákazníků z řad menších a středních prodejců nářadí
  • kooperace s prodejním i obchodním týmem
  • efektivní plánování cest
  • administrativa, reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalosti v oblasti nářadí
  • řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • tah na branku, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • odměny dle realizovaných prodejů
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • odborná školení
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: region Čechy (kancelář Praha)