KONSTRUKTÉR DŮLNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti s konstruováním důlních zařízení a hledáte stabilní zaměstnání na Ostravsku? Máte komunikativní úroveň anglického jazyka a technické vzdělání? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní firma přijme do svého kolektivu člověka na pozici: KONSTRUKTÉR DŮLNÍCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

    -konstruování důlních zařízení (dopravníků, překladačů a jiných strojů)
    -zpracování výkresové dokumentace
    -jednání s klienty
    -spolupráce s výrobním oddělením

Co požadujeme?

    -VŠ/SŠ vzdělání technického směru
    -praxe na pozici konstruktéra min. 3 roky
    -anglický jazyk na komunikativní úrovni
    -zkušenost s konstruováním důlních zařízení
    -znalost 3D programů- ideálně Solid Works nebo EdgeCAM a AutoCAD

Co nabízíme?

    -stabilní zaměstnání
    -práci na strategických projektech
    -možnost seberealizace
    -stravenky
    -jazykové kurzy