VEDOUCÍ ÚDRŽBY JUNIOR

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Považujete se člověka s přirozenou autoritou? Máte zkušenosti s vedením pracovníků? Vyznáte se v údržbě strojů a chcete své dovednosti nadále rozvíjet? Máte technické vzdělání a hovoříte anglickým jazykem? Pak jste pravděpodobně ta pravá osoba, kterou hledáme! Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis na níže uvedený e-mail! Mezinárodní výrobní společnost vyhlásila výběrové řízení na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY (38 - 48.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • správa a vedení oddělení údržby strojů
    pravidelné reportování vedení společnosti
  • zajišťování servisu strojů
  • sledování efektivity
  • tvorba statistik

Co požadujeme?

  • dokončení SŠ vzdělání technického směru (elektro nebo strojírenský obor)
  • praxi na podobné pozici alespoň 1 rok
  • orientaci v problematice údržby strojů
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • stabilitu mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na dojíždění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Mělnicko