TECHNOLOG

mzdové ohodnocení

Svitavy

Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Rádi komunikujete anglicky? V tom případě se těšíme na Váš životopis. Mezinárodní firma zaměřená na komponenty pro automobilový průmysl hledá novou posilu týmu na pozici: TECHNOLOG (od 30.000,-Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení technologických a kvalitativních problémů
  • tvorba a aktualizace technologických postupů,
  • vyhledávání možnosti úspor materiálů a energií
  • aktivní spolupráce s oddělením nákupu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – technický obor
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • praxe na pozici technologa
  • organizační schopnosti a komunikativnost

Co nabízíme?

  • propracovaný bonusový systém
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na dopravu, stravenky