VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte SŠ vzdělání technického směru a orientujete se v oblastech elektro/údržba? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Chcete se profesně rozvíjet v mezinárodní společnosti a nebojíte se nové výzvy? Pak jste člověk, kterého hledáme! Mezinárodní společnost hledá pracovníka na pozici: VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR (30 - 40.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • PLC Programování
  • Spolupráce při technologickém rozvoji
  • Zajištění maximální produktivity práce
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Organizace pracovních úkolů podřízených

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro - podmínkou
  • Praxi na vedoucí pozici min. 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výbornou technickou orientaci
  • Silnou osobnost schopnou vést a motivovat podřízené

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Dny dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy a firemní vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Jihlava