OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO

Neaktivní nabídka

40000 - 40000 Kč

Jste komunikativní osobnost, která má obchodního ducha? Máte výbornou znalost českého jazyka? Máte angličtinu a/nebo němčinu na pokročilé úrovni? Dokážete vést v cizím jazyce obchodní jednání? Rád cestujete a jste odolný vůči stresu? Chcete se realizovat v oblasti obchodu? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak neváhejte zaslat svůj životopis! Společnost zabývající se výrobou velkoplošných materiálů hledá nového kolegu do svého týmu, a to na pozici OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO (max. 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • sjednávání schůzek s německými zákazníky
  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • akvizice
  • odpovědnost za dosažení plánovaných tržeb
  • tvorba akčních plánů
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického a/nebo německého jazyka na úrovni B2 - podmínkou
  • praxe v prodeji – velkou výhodou
  • velkou ochotu cestovat
  • řidičský průkaz, sk. B
  • flexibilního člověka, který je odolný vůči stresu s vyjednávacími schopnostmi

Co nabízíme?

  • zázemí kanceláře v Německu
  • náborový příspěvek pro nové zaměstnance 10 000 Kč
  • jazykové kurzy
  • docházkový měsíční bonus 2 000 Kč
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Německo/ Česká republika