PROJEKTOVÝ MANAŽER - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Jihlava

Chcete nastartovat svoji kariéru v úspěšné a dynamické společnosti? Orientujete se v technickém zabezpečení budov a zároveň rádi cestujete? Domluvíte se plynně anglicky? Pokud k tomu můžete přidat i znalost AutoCad, pak jste člověk, kterého hledáme. Nadnárodní společnost na Vysočině hledá pracovníka na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER - ABSOLVENT

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Příprava projektů požárně bezpečnostních zařízení
  • Odborný dohled nad realizací projektů
  • Komunikace s dodavateli
  • Konzultační činnost
  • Cestování do zahraničí v rámci celého světa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický/německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Dobrou znalost AutoCad
  • Ochotu cestovat
  • Znalost hydraulických výpočtů a BOZP VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Zajímavou, samostatnou práci s využitím vlastní kreativity
  • Podporu při relokaci
  • Propracovaný bonusový systém
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.