APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR LINUX (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pracovní náplň

  • instalace/vývoj/nastavení aplikací na Linux serverech
  • řízení/řešení/analýza problému
  • komunikace s interními zákazníky
  • komunikace s rozvojových týmem

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ/VŠ, nejlépe technického směru
  • zkušenosti s Java aplikačními servery (např. Jboss, Tomcat…)
  • základy administrace Linux
  • základní znalost síťových protokolů
  • Shell skriptování výhodou
  • anglický jazyk – porozumění technické dokumentace
  • pozitivní přístup, otevřená mysl

Co nabízíme?

  • zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení (30-45.000 Kč), finanční bonus
  • možnost profesního a osobního růstu
  • klouzavá pracovní doba (střed od 10-15 hodin)
  • přátelský kolektiv – firemní aktivity (zážitkové programy, pivo, sport..)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Zaměstnavatel