SVÁŘEČ - TIG

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

Máte praxi jako svářeč? Umíte svařovat TIGem? Víte, jak správně svářet nerezové materiály? Napište! Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici: SVÁŘEČ - TIG

Pracovní náplň

  • Sváření nerezových materiálů metodou TIG
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Kontrola svařených dílů

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru
  • Praxi na pozici svářeče
  • Svářečský průkaz ZK 141 W11
  • Samostatnost, pečlivost a ochotu pracovat na 2 směny

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dojíždění ze vzdálenějších lokalit
  • 5 týdnů dovolené
  • Neformální a přátelské prostředí
  • Dynamický kolektiv
  • Pololetní a roční prémie

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové