ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Pro našeho klienta a jeho týmu profesionálů hledáme posilu. Jste-li pracovitý a zručný, ať už absolvent elektromechanického oboru, či zkušený elektromechanik, čeká na Vás skvělá pracovní příležitost! Velmi úspěšná nadnárodní společnost působící ve sféře automotive rozšiřuje svůj tým o pozici: ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Pracovní náplň

  • starost o bezproblémový chod výrobních strojů
  • kontrola správného nastavení strojů
  • příprava zapojení nových výrobních linek
  • spolupráce s mechaniky

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • platná vyhláška 50 §6
  • průkaz VZV, nebo zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • zkušenosti s údržbou a opravami výrobních zařízení
  • orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • práci v úspěšné nadnárodní společnosti
  • motivační mzdové ohodnocení
  • měsíční a roční bonusy
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • přátelský kolektiv

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!