OBCHODNÍ MANAŽER - SPOJOVACÍ MATERIÁL

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost s citem pro obchod? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a komunikace s rodilým mluvčím pro Vás není překážkou? Máte prokazatelnou praxi v prodeji v oblasti strojírenského materiálu, převážně s ložisky, těsněním a řemeny? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost působící ve strojírenství hledá nového kolegu na pozici OBCHODNÍ MANAŽER - SPOJOVACÍ MATERIÁL (od 20 000 Kč + bonusy z obratu)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • účast na obchodních jednáních
  • akvizice
  • tvorba cenových nabídek
  • vyhodnocování marketingových aktivit
  • budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • příprava prezentací pro klienty

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • prokazatelnou praxi v oblasti prodeje ve strojírenství – podmínkou
  • znalost čtení technické dokumentace – podmínkou
  • každodenní využití anglického jazyka
  • práci s MS Excel
  • férového člověka, který se nebojí komunikovat se zahraničními klienty

Co nabízíme?

  • zázemí moderních kanceláří v Brně
  • 20 dní dovolené
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní automobil Škoda Superb
  • místo výkonu práce: Brno