ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

18000 - 21000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hovoříte chorvatsky a chcete tento jazyk využívat v praxi? Nemáte dostatek pracovních zkušeností a hledáte pozici, kde Vás čeká postupné zapracování? Potom hledáme přímo Vás! Výrobní společnost, která je jedničkou na mezinárodním trhu, hledá nové pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S CHORVATŠTINOU

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se zákazníky v chorvatském jazyce
  • Zodpovědnost za vedení svěřené agendy
  • Zpracování potřebných výkazů a neuhrazených faktur
  • Kooperace s kolegy
  • Práce s interním systémem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komunikativní znalost chorvatského jazyka
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost práce pod tlakem

Co nabízíme?

  • Postupné zapracování, možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Stabilní a úspěšnou společnost
  • Práci v moderním prostředí a příjemném pracovním kolektivu

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.