INŽENÝR KVALITY JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte znalosti v oblasti kvality? Ukončili jste střední nebo vysokou školu technického směru? Rádi byste získali zkušenosti ve firmě, která se zaměřuje na neustále zlepšování ve výrobě? Pak nám zašlete Váš životopis! Zahraniční společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALITY JUNIOR

Pracovní náplň

  • Zvládání požadavků kvality jak v zákaznické, tak v dodavatelské kvalitě
  • Kontrola požadované kvality, kvantity vstupů a výstupů ve výrobě
  • Zajištění zákaznických i dodavatelských auditů
  • Účast na vedení projektů kvality
  • Zajištění dokumentace - např. 8D reporty
  • Komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality (např. APQP, PPAP)
  • Samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!