ÚČETNÍ JUNIOR S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

Toužíte po práci v přátelském prostředí? Ovládáte účetnictví, fakturace a umíte zacházet s penězi? Umíte anglicky případně německy a chcete jazyk využívat? Jediné, co musíte udělat je napsat nám a my to za Vás zařídíme a ukážeme Vám práci snů! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá: ÚČETNÍ JUNIOR S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Evidence přijatých a odchozích faktur
  • Účtování účetních operací
  • Zodpovědnost za výběr financí z bank
  • Příprava podkladů pro uzávěrky

Co požadujeme?

  • Vzdělání ekonomického zaměření
  • Zkušenosti se zaúčtováním faktur
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Ochotu se učit, samostatnost a odolnost vůči stresu
  • Znalost práce na PC – balíček MS Office

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové