INŽENÝR TERMODYNAMIKY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte vysokoškolské vzdělání, kde jste získali znalosti v oblasti termodynamiky a domluvíte se anglicky? Hledáte práci ve stabilní, mezinárodní společnosti, která nabízí mnoho benefitů? Přihlaste se do výběrového řízení na pozici: INŽENÝR TERMODYNAMIKY (35 - 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za technickou stránku daného projektu
  • Provádění výpočtů v oblasti termodynamiky (výpočty v daném softwaru)
  • Aktivní komunikace s konstruktéry a projektovým manažerem
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Pravidelný reporting, aktivní využití angličtiny

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – znalosti v oblasti termodynamiky
  • Středně pokročilou znalost angličtiny
  • Zájem o CFD simulace
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost
  • Praxe výhodou, hledáme juniory i seniory

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Plzeň