SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ

Máte vzdělání v oboru elektro a praxi z pozice Procesního inženýra? Orientujete se v nástrojích Six Sigma, Lean a v dalších procesních a průmyslových metodách? Komunikujete plynule anglicky a chcete jazyk při práci aktivně využívat? Poohlížíte se nyní po nové pracovní výzvě? Nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti, která Vám otevře dveře pro další rozvoj a kariérní růst. Zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat jako SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ!

Pracovní náplň

  • Optimalizace výroby, zlepšování kvality
  • Technická podpora výroby a vývoje
  • Zavádění metod štíhlé výroby
  • Určování vhodných výrobních postupů
  • Provádění školení a vzdělávání zaměstnanců
  • Uspořádání pracovišť

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Praxi z obdobné pozice
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Orientaci v nástrojích štíhlé výroby

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
  • Kafeterie
  • Možnost kariérního a osobního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno