OBSLUHA VZV

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

Máte zkušenosti z výroby, skladu či logistiky? Rádi byste získali zaměstnání v německé společnosti se zajímavým propracovaným bonusovým systémem odměn? Zašlete nám svůj životopis! Do svého týmu hledáme kandidáta / kandidátku na pozici: OBSLUHA VZV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • používání VZV
  • nakládání a vykládávání zboží
  • účast a výpomoc při inventurách
  • práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • SOU
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • oprávnění řídit VZV výhodou - společnost umožňuje získání
  • spolehlivost, pracovitost, dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • úhradu nákladů na zkoušky potřebné k získání VZV
  • příplatky za bezchybně vykonanou práci
  • dopravu zajištěnou zdarma autobusem/příspěvky na dojíždění 2,60 Kč na km až do výše 4.300Kč
  • prémie za 100% docházku

  • místo výkonu práce: Rokycansko