SEŘIZOVAČ LINEK

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte vyučení v technickém oboru a zkušenosti z automotive? Vyznáte se v seřizování linek, jste manuálně zruční a bez problémů zvládáte práci s technickou dokumentací? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v okrese Mladá Boleslav hledá do svých řad kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ (OD 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • seřizování linek
  • údržba výrobních zařízení
  • dodržování pracovních postupů
  • úzká spolupráce s mistrem
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • znalost technické dokumentace
  • praxi v automotive a zkušenosti se seřizováním linek
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravování
  • školení
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okres Mladá Boleslav)