SEŘIZOVAČ V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti se seřizováním nebo údržbou linek a orientujete se v prostředí automotive? Vítáte práci v nepřetržitém provozu a chcete být součástí perspektivní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Mladá Boleslav, hledá posilu na pozici SEŘIZOVAČ.

Pracovní náplň

  • Seřizování linek
  • Údržba výrobních zařízení
  • Dodržování pracovních postupů
  • Úzká spolupráce s mistrem
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU technického zaměření
  • Praxi na pozici seřizovače
  • Orientaci v oblasti automotive
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Manuální zručnost a schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Roční prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Propracovaný systém zaškolování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v okrese Mladá Boleslav