SPECIALISTA KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Hledáte práci v kvalitě? Zajímáte se o laboratorní kvalitu? Umíte měřit na 3D rameni? Ovládáte alespoň trochu angličtinu? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Tak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Mezinárodní výrobní firma hledá do svého závodu posilu na pozici: SPECIALISTA KVALITY - AUTOMOTIVE (OD 22 000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola dílů a vstupních materiálů
  • uvolňování nebo blokování výroby
  • zpracování dokumentace
  • měření na 3D rameni
  • školení pracovníků

Co požadujeme?

  • technické myšlení
  • praxi v kvalitě
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • angličtinu alespoň na základní úrovni
  • pečlivost, svědomitost, pracovitost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v rozvíjející se společnosti
  • stravenky
  • školení a kurzy
  • roční bonusy
  • finanční prémie

  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okres Mladá Boleslav)