SPECIALISTA KVALITY - AUTOMOTIVE

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Hledáte práci v kvalitě? Zajímáte se o laboratorní kvalitu? Umíte měřit na 3D rameni? Ovládáte alespoň trochu angličtinu? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Ozvěte se! Mezinárodní výrobní firma, hledá do svého závodu posilu na pozici: SPECIALISTA KVALITY - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Kontrola dílů a vstupních materiálů
  • Uvolňování nebo blokování výroby
  • Zpracování dokumentace
  • Měření na 3D rameni
  • Školení pracovníků

Co požadujeme?

  • Technické myšlení
  • Praxi v kvalitě
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Angličtinu, mírně pokročilou
  • Pečlivost, svědomitost, pracovitost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v rozvíjející se společnosti
  • Stravenky
  • Školení a kurzy
  • Roční bonusy
  • Finanční prémie

  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.