TECHNIK KVALITY V LABORATOŘI

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte praxi v automotive kvalitě? Umíte otestovat různé díly? Hledáte práci v laboratoři? Jste schopni své znalosti předat ostatním? Napište! Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní firma, hledá do svého závodu v okresu Mladá Boleslav posilu na pozici: TECHNIK KVALITY V LABORATOŘI

Pracovní náplň

  • kontrola vstupních materiálů
  • kontrola prvního vyrobeného dílu a jeho uvolnění do výroby
  • kontrola výrobního procesu
  • zkoušky dílů a materiálů v laboratoři
  • 3D měření výrobků a materiálů

Co požadujeme?

  • zkušenosti v kvalitě – ideálně automotive
  • praxi ve 3D měření či v laboratoři
  • pečlivost, přesnost, technické myšlení
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě
  • dynamický kolektiv
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • stravenky
  • školení
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Mladá Boleslav