VEDOUCÍ VÝROBY – INŽENÝR KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Hledáte nové výzvy? Máte znalosti v oblasti výroby a kvality v automotive? Hovoříte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodné kandidáty/tky na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY – INŽENÝR KVALITY S AJ

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • Zodpovědnost proces výroby a kvality ve společnosti
  • Koordinace a optimalizace výrobních, technologických a pracovních postupů
  • Zodpovědnost za včasné dodání a kvalitu zakázek
  • Správa veškeré dokumentace vztahující se k systémům kvality
  • Příprava interních auditů a jejich následná realizace
  • Koordinování projektů napříč společností
  • Vedení pracovníků
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technické zaměření
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobrá znalost ISO 9001, ISO 14001 a ISO/TS 16 949
  • Analytické myšlení, přesnost, samostatnost a schopnost vést a motivovat podřízené

Co nabízíme?

    Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního i osobnostního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém vzdělávání

    Místo výkonu práce: Liberecký kraj