SPRÁVCE DATABÁZOVÝCH SERVERŮ (40 000 - 65 000)

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s databázovým serverem a hledáte práci v Praze pro českou společnost? Chcete se po odborné stránce rozvíjet a účastnit se na odborných projektech například se dostat k ETL či BI? Pak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň

  • administrace podnikové databáze
  • konfigurace a instalace serveru
  • aktualizace a zálohování databáze
  • řešení kritických situací

Co požadujeme?

  • pokročilé zkušenosti se správou serverů MS SQL 2008
  • praxe na obdobné pozici alespoň 4 roky
  • zkušenosti s SSIS vítané
  • výhodou základní znalost databázových systémů např. Oracle, MySQL
  • ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • klouzavá pracovní doba
  • zaměstnání v úspěšné společnosti
  • osobní rozvoj
  • firemní benefity – tarif, stravenky, sickdays, cestovní pojištění

  • místo výkonu práce – Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.