DevOps / CRM DEVELOPER

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám Vaše CV! DevOps/CRM DEVELOPER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora CRM týmu
  • Tvorba nástrojů pro programování
  • Automatizace infrastruktury a aplikací
  • Spolupráce s konzultanty a týmem vývojářů

Co požadujeme?

  • Znalost skriptovacího jazyka PowerShell
  • Znalost Microsoft SQL platformy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost jazyka C# výhodou

Co nabízíme?

  • Propracovaný systém dalšího vzdělávání
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mobilní telefon a notebook dle výběru v rámci budgetu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.