DISPONENT PŘEPRAVY – I PRO ABSOLVENTY!!

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Německá přepravní společnost hledá šikovné absolventy, co rádi komunikují, organizují, jsou flexibilní a hovoří anglicky nebo německy.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • organizace a řízení kamionové přepravy
  • vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • aktivní komunikace s řidiči
  • operativní řešení vzniklých problémů
  • spolupráce s kolegy v rámci ČR i Německa
  • práce ve 3směnném provozu (8hodinové směny)

Co požadujeme?

  • min. SŠ
  • dobrou znalost AJ nebo NJ
  • PC uživatelsky
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • logické a analytické myšlení
  • ŘP sk. B
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • kompletní zaškolení
  • HPP
  • možnost využití cizích jazyků
  • telefon k soukromým účelům
  • nástup dohodou, možný ihned
  • pracoviště v okrese Plzeň sever