INŽENÝR V ELEKTROTECHNICE - HW

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Jste ambiciózní člověk a máte zkušenosti s vývojem a testováním elektronických sestav? Umíte komunikovat anglicky či německy? Chcete se podílet na nových projektech, předávat své zkušenosti kolegům a být zodpovědný za finální výsledek projektu? Pak rozhodně čtěte dál! Zavedená perspektivní společnost s dlouhou tradicí zabývající se vývojem hardware v oblasti elektronických součástí obsazuje pozici: INŽENÝR V ELEKTROTECHNICE - HW

Pracovní náplň

  • komunikace s týmem a klienty v anglickém nebo německém jazyce
  • návrh a vývoj HW v oblasti měřící a řídící elektroniky
  • výběr vhodných komponentů, příprava výrobní dokumentace
  • provádění ECM zkoušek
  • výpočty a simulace zatížení a výkonových ztrát

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání elektrotechnického nebo elektronického směru
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • praxi ve vývoji HW alespoň 5 let
  • zkušenosti a znalosti komunikačních protokolů
  • zkušenosti v oblasti vývoje a testování embedded systémů

Co nabízíme?

  • stimulující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • roční prémie
  • rozvíjení anglické/německé komunikace formou kurzů v pracovní době

  • místo výkonu práce: Karvinsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!