SVÁŘEČ - TÁBOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte praxi ve svařování? Jste manuálně zručný a hledáte nové pracovní uplatnění? Zašlete nám svůj životopis. Hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, hledá vhodné kandidáty na pozici: SVÁŘEČ - TÁBOR (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování kovových konstrukcí
  • Práce s technickou dokumentací
  • Svařování svárů od 2 mm
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • Vyučen v oboru - výhodou
  • Praxi se svařováním CO2
  • Zkušenosti se svařováním oceli
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Stabilního zaměstnavatele
  • Příspěvek na stravování
  • Důkladné proškolení, profesionální přístup
  • Místo výkonu: okolí Táboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.