SKLADNÍK BRNO - NÁSTUP IHNED

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste samostatná osobnost se smyslem pro pořádek? Jste pracovití a práce rukama Vám není cizí? Chcete za sebou vidět kus odvedené práce? Máte praxi ve skladovém hospodářství? Chcete pracovat v perspektivní zahraniční společnosti? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak neváhejte zaslat svůj životopis. Zahraniční společnost přivítá nového člověka do svého týmu a to na pozici SKLADNÍK BRNO - NÁSTUP IHNED

Pracovní náplň

  • příjmy a výdaje tuzemského zboží
  • práce se čtečkou karet
  • účast na inventurách
  • balení zboží a jeho expedice
  • manipulace s VZV vozíky

Co požadujeme?

  • alespoň SOU vzdělání
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • znalost obsluhy VZV vozíků - podmínkou
  • řidičský průkaz, sk. B
  • pracovitého a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • přátelskou atmosféru v zahraniční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • vysoké finanční ohodnocení
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno