VEDOUCÍ LABORATOŘE – POTRAVINÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Máte vysokoškolské vzdělání chemického zaměření a zkušenosti s prováděním analýz vzorků potravin? Dobře znáte prostředí laboratoře a potravinářské výroby a máte vůdčí schopnosti? Jste flexibilní, aktivní a rádi komunikujete s lidmi? Hledáte stabilní zázemí silného partnera na trhu a rádi byste pracovali ve špičkovém moderním prostředí? V tom případě neváhejte a napište nám! Významná společnost hledá do svých řad posilu na pozici: VEDOUCÍ LABORATOŘE – POTRAVINÁŘSTVÍ (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod laboratoře a vedení týmu pracovníků
  • kontrola kvality výrobků a dodržování zásad platné legislativy
  • účast na vývoji nových výrobků a technologií
  • zajištění sanitace ve výrobě, vedení příslušné odborné dokumentace
  • spolupráce s dalšími odděleními, komunikace s dodavateli v AJ

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání, obor: Potravinářství/Chemie/Mikrobiologie
  • praxi v potravinářské laboratoři PODMÍNKOU
  • znalost zásad HACCP, BRC, IFS a provozní hygieny výroby
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost laboratorního a výrobního prostředí v potravinářství

Co nabízíme?

  • nejmodernější prostředí světoznámé značky
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • balíček benefitů – slevy na vybrané služby
  • sleva na produkty společnosti
  • místo pracoviště: Karlovarský kraj