SPECIALISTA OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste technický typ? Máte zájem pracovat v mezinárodní firmě? Chcete se zlepšovat v technologiích výrobního procesu? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Stabilní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA OBRÁBĚNÍ

Pracovní náplň

  • Návrhy a zpracování technologických postupů
  • Vedení technické dokumentace
  • Zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů
  • Provádění technického dozoru na pracovištích, kontrola dodržování technologických postupů
  • Řešení aktuálních problémů na výrobních linkách
  • Objednávání náhradních dílů, kontrola skladu

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • Zkušenosti v oblasti obrábění
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost obrábění a tepelného zpracování
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněná nabídka mobilního operátora
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy

    Místo výkonu práce: okres Frýdek Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!