SW TESTER

Máte zkušenosti s manuálním testováním SW? Chcete pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Rád/a se učíte nové věci a dorozumíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! SW TESTER

Pracovní náplň

  • Testování vývojových verzí SW/FW
  • Řešení technických výrobních problémů v oblasti SW a FW
  • Občasná tvorba webových stránek
  • Spolupráce s kolegy z oddělení výroby, logistiky, nákupu, servisu a inženýringu, a to i s mezinárodním přesahem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti IT nebo elektro
  • Zkušenosti s manuálním testováním
  • Znalost zásad vývoje SW
  • Zkušenosti s webovým vývojem (HTML, JavaScript)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Možnosti osobního i profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.